Epilacja laserowa SHR

Zasady promocji:

Partia ciała, która wcześniej nie była poddana zabiegowi epilacji kosztuje 50 % mniej. Promocja trwa do końca czerwca. Jedna osoba, może jeden raz skorzystać z takiej promocji.

Epilacja laserowa sposobem na trwałe pozbycie się włosków. Każda kobieta chciałaby móc pochwalić się super gładkim ciałem, bez zbędnego owłosienia. Najskuteczniejszą metodą aby pozbyć się niechcianych włosków jest epilacja laserowa.

Jak to działa?

Nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda trwałej epilacji zbędnego owłosienia, która wreszcie, prócz ciemnych i grubych włosów, pozwala także na usunięcie nieosiągalnego dotąd owłosienia jasnego, cienkiego i rudego. Epilacja SHR jest całkowicie bezbolesna, bezpieczna również dla skóry wrażliwej. Zabiegi można wykonywać przez cały rok, bez względu na opaleniznę, gdyż światło słoneczne oraz lamp UV nie stanow przciwskazania.

Efekty

Redukcja owłosienia nawet o 70% jest widoczna już po pierwszym zabiegu. Pozostałe włoski odrastają dużo wolniej, można je przycinać lub golić na gładko pomiędzy zabiegami. Uporczywy problem podrażnień po goleniu i bolesnego wrastania włosków pod skórę znika po pierwszej kuracji.

Jak się przygotować?

Na obszarze poddawanym zabiegowi powinien być odrost włosa długości 1-3 mm. Skóra ogolona na gładko bądź zbyt długi włos wykluczają możliwość wykonania zabiegu. Na 2-3 tygodnie przed zabiegiem nie należy używać wosku, depilatora, pensety i kremów depilujących.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

- Ciąża, karmienie piersią

- Choroby wewnętrzne: nowotwór, aktywna infekcja, epilepsja, alergie skórne

- Świeższa niż 3-5 dniowa opalenizna słoneczna i sztuczna

 - Aktywna opryszczka w miejscu zabiegowym

- Krem z retinolem i miejscowe maści z antybiotykiem

- Leki: antybiotyki, sulfonamidy, retinoidy, tetracykliny, aspiryna i inne rozrzedzające krew

- Zioła; Dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny

- Witaminy A i E, suplementy diety typu  ,,włos, skóra, paznokcie"

- Botox i wypełniacz w miejscu zabiegu

- Zabiegi kosmetyczne lub medyczne wykonywane w ciągu ostatnich 3 miesięcy

Nieco Wiecej informacji o laserze w linku poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=KVEgUysthqo